CARP EXPERT VLASEC UV FIALOVÝ 0,4 300M 18,7

Skladom
5,63 €
Číslo Produktu
50791
Dĺžka
300 m
Farba
Fialová
Pevnosť v ťahu
18,70 kg
Priemer
0,40 mm
Výrobca
Carp Expert
Carp Expert novinka a nielen farbou!
Ale začnime predsa farbou! Šnúra má krásnu bledofialovú farbu, ktorá je viditeľná počas dňa i noci. Je úplne jedinečná, ak sme zunovali jednotvárnosť citrónových či oranžových šnúr.
Popis:
Carp Expert novinka a nielen farbou!
Ale začnime predsa farbou! Šnúra má krásnu bledofialovú farbu, ktorá je viditeľná počas dňa i noci. Je úplne jedinečná, ak sme zunovali jednotvárnosť citrónových či oranžových šnúr. Stavajúc na Carp Expert UV veľmi dobre zvláda dlhý pobyt na slnku. Ak chodíme loviť často, tak veru bude na slnku, to je isté. Vďaka špeciálnym prísadám nestarne tak rýchlo, zachová si pružnosť a silu. Vzhľadom na jej pružnosť ju možno zaradiť do strednej kategórie. Nie je príliš strnulá, ani sa príliš nerozťahuje. Preto je dokonalou voľbou pri náhodoch i zavážaní, na boilies i feeder výstroji. Dostupná v dvoch dĺžkach v rozmeroch 300 a 1000!
Kratšie balenie je dobrou voľbou pri náhodových lovoch, ale ak chceme navinúť na navijak väčšie množstvo, tak si vyberme rozmer 1000, keďže ostatok šnúry chránený pred slnkom si po roky zachová svoje pozitívne vlastnosti. Šnúra je paralelne navlečená na tú cievku, s ktorou sa dostáva do obehu, to sa nazýva Parallel Winding! Tým možno predísť tomu, aby sa šnúra poskrúcala počas skladovania!